Ventira Mühendislik

Ventira Mühendislik, yenilenebilir enerji kaynaklarına dayalı üretim sistemleri başta olmak üzere tüm enerji sistemleri için 2016 yılından beri yüksek kalitede mühendislik çözümleri sunmaktadır. Konusunda uzman mühendislik ekibinin üst düzey teknik becerisi ve konu özelindeki tecrübesi ışığında, Alçak-Yüksek Gerilim Elektrik Tesisleri, Enerji Nakil Hatları ve Enerji Üretim Santralleri özelinde sistem tasarımı, fizibilite, projelendirme kapsamındaki tüm hesapların yapılması ve paftaların hazırlanması firmamız ana faaliyetlerinin başında gelmektedir.

Temel hedefimiz, bu pazarda ticari bir hedefi yakalayabilmekten öte, gelişmiş, doğru bir mühendislik tasarımı ve yaratıcı bir planlamayla yatırımcıları olması gerekene yönlendirmektir. Bu işi yapmamızın temel nedeni, bizlere sunulan kaynakları en doğru ve en yüksek verimlilikle kullanmaya olan isteğimizdir.

  • Global çapta deneyime sahip mühendis ekibiyle,
  • Uluslararası standartlar ve normlara uygun, yerel mevzuatlara bağlı çalışma disipliniyle,
  • İş özelinde ulusal tüm yetkinlik ve sertifikalarımızla,
  • Gelişmiş ve en güncel donanım, yazılım, metot ve verilerden istifa ederek,
  • Bütüncül bir proje anlayışıyla, gelecek süreçleri en baştan ve doğru kurgulayarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ederek işimizi büyük bir titizlikle ve layıkıyla yapıyoruz.

Firmamız uzmanlık alanında yürüttüğü faaliyetlerin tamamında TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası tarafından verilen tüm resmi imza yetkisi ve sertifikalara sahiptir (SMM, Güneş̧ Enerjisi Sistemleri Tesisatı Yetkilendirme Belgesi, Rüzgâr Enerjisi Sistemleri Tesisatı Yetkilendirme Belgesi, Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu).